خانه داغ راه های جذب بانوان برای مردان (که آنها را جادو می کند!!!)

راه های جذب بانوان برای مردان (که آنها را جادو می کند!!!)

9 ثانیه خوانده شده
18
راه های جذب بانوان برای مردان

راه های جذب بانوان برای مردان (و باالعکس) می تواند بسیار مهم باشد. و در این راه روحیات و ذهنیت هایی که در جنس مخالف وجود دارد می تواند بسیار کمک کننده باشد.

چه می شود اگر مردی قصد ایجاد رابطه و یا زندگی مشترک با یا خانم را داشته باشد و نتواند نظر او را جلب کند؟

مطمئنا شاهد افراد بسیاری خواهیم  بود که بنا به اجبار و فرار از تنهایی وارد رابطه به طرف دیگر شده اند و این میتواند اثرات مخرب فردی و اجتماعی زیادی داشته باشد.

در این مطلب از سایت پیکاو قصد داریم به شناخت بهتر بانوان و مهمترین راه های جذب بانوان برای مردان اطلاعاتی مفید ارائه دهیم

تا پایان با ما همراه باشید.

حقیقت این است که مرد ها در  اکثر موارد روحیات و افکار بانوان را به درستی درک نمی کنند و به همین دلیل قضاوت ها و تفکرات اشتباه فراوانی را در ذهن می پرورانند.

بنابراین شناخت بانوان می تواند در انتخاب شخص دلخواه و مناسبی که مردها جذب او شده اند کمک فراوانی به آنها نماید.

 

نکات کلیدی برای جذب بانوان

 

سسسس !!! ساکت !

یکی از مواردی که بسیار برای بانوان مهم است گوش دادن به حرف های آنهاست. شاید حرف های آنها تمامی نداشته باشد اما بهای جذب یک خانم این است که سرتاپا گوش باشید. با حوصله و توجه !!

شاید باور این قضیه سخت باشد اما هنوز مردانی هستند که تصور می کنند برای جذب  جنس مخالف نیاز به سروصدا و بلند صحبت کردن است اما با سروصدای زیاد تنها جذابیت مردان از بین می رود.

علاوه بر این بانوان توجه کامل را بیشتر دوست دارند و درک  می کنند. بنابراین بهتر است تنها توجه کردن را وانمود نکنید.

 

قاطع باشید !

تمامی بانوان از رابطه با یک یار و  همسر قاطع و قوی خرسند خواهد شد. شاید هیچ چیزی به اندازه قاطعیت یک مرد برای بانوان جذاب نباشد. اما هرگز فراموش نکنید.. قاطعیت کاملا با زورگویی و رفتار های دور از منطق مساوی نیست.

قاطعیت همراه با مهربانی و دلسوزی می تواند معجزه کند. باید همیشه به یاد داشته باشید برای جذابیت بیشتر نیاز است گاهی شما تصمیم نهایی را بگیرید.

شاید هیچ چیز برای بانوان لذتبخش تر از این نباشد که شما برای منافع آنها ، برای لذت آنها و یا برای محافظت از آنها قاطعیتی مهربانانه داشته باشید. این به معنای کلمه آنان را جادو می کند!!!

(فراموش نکنید که قاطعیت نباید در تمامی لحظات زندگی و رابطه مشترک جاری باشد. حتما نیاز است به آنها یادآوری کنید که تصمیمات و نظرات آنها مهم است. اما هرازگاهی قاطعیت خود را نشان دهید. اما عاشقانه!)

 

 

آرام و ملایم صحبت کنید ! درست مثل یک جنتلمن !

آرام و ملایم صحبت کردن میتواند قلب بانوان را تسخیر کند. علاوه بر اینکه تن صدای پایین تر مردانه تر به  نظر می رسد و برای بانوان جذاب است ، همچنین آنها به این ترتیب متوجه میشوند که در کنار شما امنیت بیشتری دارند و امنیت یکی از مهمترین اولویت های بانوان برای شروع یک رابطه است.

البته نه آنقدر آرام که تصور کند نقشه ی دستبرد به یک بانک را با او درمیان می گذارید. کافی است فقط کمی ملایم تر صحبت کنید.

 

بگویید سیییییب !!!!!

هیچکس نمیداند دقیقا  چه زمانی انسان ها به طور عمیق به تاثیرات شگفت انگیز لبخند پی می برند. اما هنوز هم بسیاری از افراد بخصوص در میان مردان هنوز از این ابزار برای فتح قلب ها استفاده نمی کنند.

یادتان باشد لبخند باید مهربانانه باشد. نه مرموز و شیطنت آمیز. به این ترتیب بانوان در کنار شما احساس امنیتی چند برابر خواهند داشت و این چیزی است که از بدو خلقت نوع بشر به دنبال آن بوده اند!

هر زمانی که نکته ی جالب و شادی در جریان بود به او با لبخند توجه کنید… با هزینه ای بسیار کمتر از عطر و کروات میلیونی !!!!

و در نهایت …

 

اعتماد به نفس ،جسارت و حمایت!!!!

شاید بتوان گفت مردان جسور هیچوقت در جذب جنس مخالف خود ناموفق نبوده اند… تنها جسارت یک مرد است که می تواند بهتر از هرچیز ارزشمند بودن او را نمایان کند.

نیازی نیست مانند سوپرمن با شنل از آسمان روبه روی او فرود آیید..! کافی است جسارت و جرات در نگاه و صحبت های شما جاری باشد… و البته در حمایت از او !

نیازی نیست برای اثبات جسارت و حمایت مانند فیلم های قدیم فارسی با ده ها مرد تنومند گلاویز شوید!! کافی است او اعتماد به نفس و جسارت را در نگاه و صحبت های شما ببیند…

ابزارها :

همیشه محکم و صاف بنشینید

با وقار قدم بزنید

هیچگاه از ضعف ها و ناتوانی های خود نگویید!

و از هر فرصتی استفاده کنید تا ناتوانی های او را پوشش دهید.

و اگر این نکات را رعایت کردید…

تبریک می گوییم ! شما مرد رویاهای او هستید!!

بارگذاری بیشتر در داغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *