خانه پیشنهادی میزان افزایش حقوق سال ۹۸

میزان افزایش حقوق سال ۹۸

14 ثانیه خوانده شده
13
میزان افزایش حقوق سال 98 به همراه عکس و جدول حقوق (مهم)

تا اینجای کار افزایش حقوق ۴۰۰ هزار تومانی کارمندان از سوی شورای نگهبان تایید شد.

بروزرسانی: ۱۹ اسفند ۹۷

سرانجام افزایش حقوق ۴۰۰ هزار تومانی کارمندان تایید شد

شرایط پرداخت حقوق کارکنان در لایحه بودجه سال ۹۸ به صورت متفاوت پیش رفت و آنچه در لایحه مبنی بر افزایش یکسان ۲۰ درصدی حقوق ۹۸ پیشنهاد کرده بود، مصوب نشد و در نهایت نمایندگان افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق سال ۹۸ را به طور یکسان بین کارکنان مصوب کردند. البته این موضوع مورد تأیید دولت قرار نگرفت و مخالفت‌های در این رابطه داشت.
یکی از دلایل دولت برای مخالفت به این بر می‌گردد که در این حالت حقوق‌های زیر دو میلیون تومان از افزایش نسبتاً خوبی برخوردار خواهند شد، اما حقوق بالای دو میلیون تومان از رشد کمتری برخوردار می‌شوند. این در حالی است که حقوق دریافتی حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از کارکنان دولت زیر دو میلیون و تا چهار میلیون نفر بیش از دو میلیون تومان است.

جدول حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال ۱۳۹۷

میزان افزایش حقوق سال 98

جدول مقایسه افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان سال ۹۷ و ۹۸

میزان افزایش حقوق سال 98

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان دولت در سال ۹۸

ایسنایک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به مردم وعده داد:خیالتان راحت باشد که با افزایش حدود ۱۰ درصد حقوق و دستمزد، حقوقهای یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان حدود ۴۲ درصد، حقوق های کمتر از چهار میلیون تومان ۲۰ درصد، حقوقهای ۵ تا ۸ میلیون تومان حدود ۲۰ درصد، حقوق های بیش از ۱۰ میلیون تومان ۱۰ درصد و حقوق هیات های علمی با معافیت هایی که در لایحه بودجه ۹۸ برایشان پیش بینی شد حدود ۱۵ درصد افزایش می یابد که البته با محاسبه ۴۰۰ هزار تومان افزایشِ حقوقِ ثابت پیش بینی شده، درصدهای افزایش حقوق بیشتر از اینها می شود.میزان افزایش حقوق سال 98

حقوق بازنشستگان

عباس گودرزی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی به تبیین ابعاد مصوبه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی و تا ۱۰ درصدی حقوق و دستمزد شاغلان و بازنشستگان لشکری و کشوری در سال ۱۳۹۸ پرداخت.

منبع:شبکه/ایسنا

بارگذاری بیشتر در پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *